Recitační soutěž
Zlatý slavík
Lyžařský kurz

Školní družina

Měsíc září byl pro nás měsícem sklizně. Četli jsme příběhy z ,,Kouzelné zahrady“, malovali a tvořili jsme ovoce a zeleninu, zpívali jsme písničky
o jablíčkách a jako sladkou tečku nakonec jsme si udělali míchaný ovocný salát.

Piráti a námořníci zaplnili v pátek naši školní družinu a už se nemohli dočkat začátku karnevalu.

První vycházka je vždy tematicky zaměřená na poznávání dopravních značek a správného chování při cestě do školy a zpět.

Ve čtvrtek se všechny děti školní družiny proměnily v malé čertíky a andílky. Tentokrát na ně čekala spousta společných her v tělocvičně.

V úterý 18. 6. se sešli děti a jejich rodiče na hřišti školy, aby se zde symbolicky rozloučili se školním rokem ve školní družině. Na začátku si děti namalovaly obrázek barevnými hlínami na téma letošních celoročních her s názvy ,,Mořeplavci“ a ,,Cestovatelé“.

Takový název dostal náš ovocný salát, který si vyrobily děti z 1. oddělení. Děti dostaly za úkol přinést výpěstky ze svých zahrádek, a tak se nám sešla velká spousta jablíček, hrušek, mrkví a ořechů.