Smaller Default Larger

I letošní školní rok jsme uspořádali dětský karneval, který se uskutečnil v úterý 25. února 2020 v místní tělocvičně. Masky dětí se nám nejprve představily a byly opravdu velmi krásné.

Mohli jsme vidět princezny, berušky, motýlky i piráty. Každá maska byla jedinečná. V průběhu karnevalu jsme s dětmi hráli spoustu her jako „Tančící sochy“, „Domeček, stromeček, hříbeček a „Ryba rybička“. Kromě her jsme soutěžili o sladké odměny. Na závěr karnevalu proběhla tombola. Cen bylo opravdu spousta a každé dítě nějakou vyhrálo. Tím bychom chtěli poděkovat všem rodičům i rodinným příslušníkům za sponzorské dary. Poděkování patří i panu Presovi, který nám naladil příjemnou atmosféru v doprovodu dětských písní.
Jsme rádi, že se karneval vydařil a děkujeme všem, kteří ho jakýmkoliv způsobem podpořili.

 

 

 mskarn.jpg