Smaller Default Larger

Vážení rodiče,

od 11. 5. 2020 bude mateřská škola Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín opět v provozu.

Před otevřením mateřské školy potřebujeme vědět, zda Vaše dítě do mateřské školy nastoupí. Je potřeba doručit níže uvedeným způsobem přihlášku ohledně nástupu do mateřské školy Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín v tomto školním roce. Provoz bude zajištěn od 6.30 do 16.00.

Veškeré informace a dokumenty jsou zveřejněny na webu www.zsmilotice.cz.

Prosím do čtvrtka 7. 5. 2020 do 12.00 o zaslání informace, zda Vaše dítě do mateřské školy nastoupí. Informaci zašlete prosím:

  1. na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  2. do datové schránky e4nmffy
  3. přineste osobně na ředitelství školy do 7.5.2020 do 12 hodin.

Vezměte prosím na vědomí, že děti nemusí mít po celou dobu pobytu v mateřské škole na obličeji roušku. Přesto dítě musí s rouškou umět manipulovat a mělo by být na ni zvyklé. Musí ji mít uloženou v sáčku ve své šatní skřínce. Pokud dítě trpí dechovou nedostatečností, astmatem apod., není pobyt za těchto podmínek v mateřské školce vhodný.

Úplata za předškolní vzdělávání se bude vybírat jen za měsíc červen jen od těch zákonných zástupců, jejichž děti do mateřské školy nastoupí.

V měsících červenec a srpen 2020 nebude mateřská škola Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín v provozu z důvodu rekonstrukce školní kuchyně.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Anton Ivánek, ředitel školy

 

Žádost o přijetí dítěte

Konkrétní opatření pro docházku do MŠ

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků infekčního virového onemocnění