Od 2. 3. 2015 byl obnoven provoz na MŠ Rafanda. Děti se vrátily po nemoci do MŠ a chodily celý měsíc březen ve větším počtu. Největší událostí pro děti byl karneval na ZŠ, který se konal 10.března. Společně jsme se připravovali, vyráběli masky na oči a s rodiči chystali převleky. Po zážitku z karnevalu jsme si užili pohádkový týden a pak jsme se už všichni těšili na jaro.

Děti malovaly a otiskovali sněženky, naučily se o ní básničku a potom jsme připravili truhlíky na terase na etí aksamitníku a malé květináčky oseli obilím na velikonoce. K Velikonocům patří kraslice a i ty nejmenší děti si je obarvily houbičkovou technikou. Společně jsme si nalepili beránka - další symbol Velikonoc. Všechny děti se už adaptovaly na režim v MŠ a těší se do ní na své kamarády.