Provoz Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín

ve dnech 30.11.2020 do odvolání

Na základě opatření MŠMT ČR a MZ ČR bude provoz ZŠ od měsíce listopadu omezen následujícím způsobem:

V době distanční výuky se naše škola zapojila do výtvarné soutěže CO BY SI PŘÁLO SKLO , kterou letos opět vyhlásila pro žáky do 15 let společnost Vetropack Moravia Kyjov.

Vážení rodiče,

od 18. listopadu 2020 bude obnovena docházka žáků 1. a 2. tříd. Výuka bude probíhat prezenční formou.

Žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

Školní kuchyně Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín, oznamuje, že je možné od 9. 11. 2020 vydávat obědy žákům, kteří se distančně vzdělávají.

Rozhodnutím KHSJMK Brno se s účinností od 3.11.2020 otevírá mateřská škola Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín.

Anton Ivánek, ředitel školy