BREZEN SKOLA12

V týdnu od 17. 11. do 20. 11. 2020 se žáci 5. třídy zúčastnili krajského kola WocaBee šampionátu v učení slovíček z anglického jazyka. Po vyhod-nocení soutěže se nakonec podařilo vybojovat pěkné 2. místo! WocaBee šampionátu se zúčastnilo celkem přes 45 000 žáků a studentů ze základních škol a gymnázií.

V první třídě se vůbec nezahálí. Děti už umí přečíst první slova i věty a nastal tedy čas, aby dostaly Slabikář. Ve středu 25. 11. 2020 proběhlo projektové vyučování – Cesta ke Slabikáři.

V době distanční výuky se naše škola zapojila do výtvarné soutěže CO BY SI PŘÁLO SKLO , kterou letos opět vyhlásila pro žáky do 15 let společnost Vetropack Moravia Kyjov.

Sotva se naši prvňáci „rozkoukali“ ve škole, už si vyzkoušeli své první projektové vyučování. V pátek 2. října 2020 jsme si totiž nasadili kuchařské čepice a nachystali ovocný salát.