TRIDNISCH

Nový školní rok 2020 - 2021 je tady. Zahájili jsme ho netradičně méně slavnostně a také o něco později. První školní den byl "zpestřen" vůní dezinfekce a rouškami rodičů prvňáčků. Ti byli svůj první školní den přivítáni třídní paní učitelkou, Ferdou Mravencem  a vedením školy.

Letošní zakončení školního roku bylo úplně jiné, než ve všech předchozích letech. A také téměř celé druhé pololetí bylo opravdu hodně netradiční.

Na základě rozhodnutí zřizovatele Základní školy a mateřské školy Milotice, okres Hodonín je od 22. 6. 2020 uzavřena mateřská škola a školní jídelna do 31. 8. 2020 z důvodu rekonstrukce školní kuchyně.

Anton Ivánek, ředitel školy