ČESKÁ REPUBLIKA

PODNIKY U NÁS

Podle nařízení Ministerstva zdravotnictví České republiky je prezenční výuka podmíněna negativním testem na přítomnost COVID - 19. Testování umožňuje bezpečné prezenční vzdělávání a tolik potřebný kontakt dětí s vrstevníky a pedagogy.

Díky podpoře milotického zámku jsme 8. a 9. června oslavili Den dětí. Každou třídu čekala prohlídka interiéru zámku, kterou jsme zakončili návštěvou zámecké kavárny, a poté zbytek dne strávili v přírodě.

Od pondělí 24. května 2021 se umožňuje osobní přítomnost všech žáků školy. Výuka probíhá v obvyklém režimu – prezenčním způsobem.

V budově školy a během vyučování platí povinnost nosit roušky nebo respirátory třídy FFP2. Jiné ochranné pomůcky dýchacích cest nejsou povoleny.