Základní škola

Naše škola se zapojila do 2. ročníku soutěže Přeměna odpadů na zdroje. Soutěž vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu. Cílem soutěže je hledat nové cesty k šetrnému nakládání se zdroji a jejich opětovnému využívání.

Závěrem května 2018 se sedm žákyň a dva žáci naší školy zúčastnili týdenního projektu ve slovenském městě Bánovce n. Bebravou. V rámci akce s názvem „TU ŽIJEM “ nacvičovali žáci spolu se zpěváky z Maďarska, Polska a Slovenska osm písní zmíněných zemí.

Úspěch žáka ZŠ a MŠ Milotice, Bořka Bartolšice z deváté třídy, který v soutěži Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR obsadil 4. místo v kraji a postoupil do celostátního finále.

Poslední sportovní  akcí AŠSK tohoto školního roku bylo v pátek 8. června v naší škole okrskové kolo kategorie H III. v malé kopané.

Poslední květnový víkend se v Brně konalo Mistrovství České republiky v karate Goju-ryu.

V pondělí 4.června oslavili žáci prvního stupně Den dětí. Učitelé a deváťáci si pro ně připravili sportovní dopoledne plné netradičních disciplín.