Smaller Default Larger
Jako jedna z mála škol se ta naše může pyšnit krásnou výukovou zahradou, a proto jsme ji v rámci projektu spolupráce s okolními školami využili k „podzimnímu čarování s Harrym Pottrem“. Na středeční dopoledne jsme pozvali žáky 4. a 5. tříd z blízkých škol (Vlkoš, Vacenovice), aby si s našimi čtvrťáky a páťáky zasoutěžili. Z losování vzešlo deset barevných smíšených družstev.
Žáci měli za úkol splnit deset „čarovných“ soutěžních disciplín, jako např. luštění tajemného nápisu, poznávání kouzelných lektvarů, hádání kouzelníků z Bradavic, plnění úkolů z Moudrého klobouku, vymýšlení zaklínadla, hru Famfpál, vyzkoušeli si sílu čaroděje, procházeli bradavickým tunelem, zdokonalovali se v zeměpisných znalostech a v péči o kouzelné tvory. Za úspěšné splnění úkolů žáci dostali sladkou odměnu. Všichni si dopoledne skvěle užili a krásné počasí bylo jen třešničkou na dortu.