Smaller Default Larger

Ve středu 10. dubna u nás proběhlo okrskové kolo v malé kopané kategorie H4.

Původně se měl turnaj hrát na venkovní "umělce", ale díky nepřízni počasí jsme, po dohodě všech zúčastněných, přemístili družstva do tělocvičny.  O postup do okresního finále bojovali naši žáci s kluky z Hovoran, veselského Hutníku a kyjovské školy J. A. Komenského. Nejlepší výsledky měli v pruběhu turnaje naši hráči a fotbalisté z veselské školy, kteří také neprohráli žádný zápas. Své síly jsme si poměřili v posledním zápase, kteý se nám  bohužel nepodřilo vyhrát. Obsadili jsme tak druhé místo a do okresního finále postoupili žáci z veselské ZŠ Hutník. :-(

 

malakopana (1)
malakopana (2)
malakopana (3)
malakopana (4)
malakopana (5)
malakopana (6)
malakopana (7)
malakopana (8)
malakopana (9)
malakopana (10)
malakopana (11)
malakopana (12)
malakopana (13)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13