Smaller Default Larger

Poslední sportovní  akcí školního roku v rámci AŠSK bylo okrskové kolo kategorie H III. v malé kopané.

To se hrálo ve středu 5. června na naší "umělce". Do okrsku bylo původně přihlášeno šest škol. Ty se ale postupně z různých důvodů  odhlašovaly až nakonec přijela škola jen jedna. A díky tomu, že to byli žáci ze sousední obce, stalo se nakonec z okrskového kola místní žákovské derby Milotice - Ratíškovice. Kluci ze sousední obce v něm více zabojovali a porazili nás 2:3 a 4:6. Díky tomuto výkonu se probojovali do okresního finále.  I když se akce zúčastnilo minimální možné množství družstev, byla to prima sportovní akce. :-)

malá kopaná (1)
malá kopaná (2)
malá kopaná (3)
malá kopaná (4)
malá kopaná (5)
malá kopaná (6)
malá kopaná (7)
malá kopaná (8)
malá kopaná (9)
malá kopaná (10)
malá kopaná (11)
malá kopaná (12)
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12