Smaller Default Larger

Už se stalo tradicí, že deváťáci během celého školního roku spolupracují s prvňáčky, aby jim usnadnili jejich pobyt ve škole. Cílem je, aby pro ně škola nebyla strašákem, ale místem, kam budou chodit rádi.

Každý prvňáček má „svého“ kamaráda deváťáka (někdy i dva), který jim během prvních týdnů pomáhá při příchodu do školy, během velké přestávky a na konci vyučování. 

A nejenom to, během školního roku pro ně starší kamarádi připravují různé akce a o první z nich nám napsaly Adélka s Dankou:
„Včera 26. 9. jsme jako deváťáci dělali pro prvňáčky soutěž. Udělali jsme dvojice a rozdělili se do 16-ti stanovišť. Poté jsme začali vše připravovat, a když přišli prvňáčci, začalo se soutěžit. Na některých stanovištích si mohli prvňáčci zkusit například: opičí dráhu, fotbal, florbal, házení na koš, ale také třeba skládání pohádek, pastelek, poznávání písniček, písmenek, geometrických tvarů a mnoho dalších disciplín. Nakonec si každý prvňáček vysloužil sladkou odměnu, paní učitelky je pochválily a poslaly zpět do třídy. Doufáme, že si to prvňáčci užili a naučili se něco nového. Prvňáčci, už se těšíme na Mikuláše.“ :-)

prvnaciadevataci_11
prvnaciadevataci_12
prvnaciadevataci_13
prvnaciadevataci_14
prvnaciadevataci_15
prvnaciadevataci_16
prvnaciadevataci_17
prvnaciadevataci_01
prvnaciadevataci_02
prvnaciadevataci_03
prvnaciadevataci_04
prvnaciadevataci_05
prvnaciadevataci_06
prvnaciadevataci_07
prvnaciadevataci_08
prvnaciadevataci_09
prvnaciadevataci_10
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17