Smaller Default Larger

Ve čtvrtek 24. 10. 2019 naše škola přivítala žáky pátých tříd z okolních škol, letos nejen z Vacenovic, ale i z Vlkoše.

Všechny děti postupně zhlédly videoprezentaci o naší škole a dále vnitřní a vnější prostory školy – včetně zahrady, školního hřiště, jídelny. Průvodci se spolu s p. uč. Trtíkovou na chvíli stali i naši páťáci, které tato role nesmírně bavila. Pak se všech asi 60 dětí přesunulo do tělocvičny, kde si pro ně naši sedmáci přichystali zábavný program s Harrym Potterem. Děti byly rozděleny do deseti skupin po dvou z každé školy – celkem tedy 6 v jedné skupině, aby se při plnění úkolů seznámily. Toto seznamování a též plnění úkolů na celkem deseti stanovištích děti po celou dobu nesmírně bavilo. Jak při vědomostních úkolech (postavy, předměty, díly Harryho Pottera, puzzle Anglie, poznávání bylin a koření), tak i zdatnostních (famfrpál, přetahování se lanem, bradavický slalom), si navzájem pomáhaly a získávaly puzzle do pasu Harryho Pottera. Po jeho odevzdání s vyobrazením HP každý z nich dostal sladkou odměnu přímo od Brumbála – p. uč. Procházky. I díky našim sedmákům, kteří se na svá stanoviště nejen velmi dobře připravili (čarodějnické oblečení, předměty, vědomosti), ale snažili se děti i navzájem seznamovat, si všichni toto dopoledne velmi užili.
                                                                                                                                                    Mgr. Pavla Vrbová

harrypotter01
harrypotter02
harrypotter03
harrypotter04
harrypotter05
harrypotter06
harrypotter07
harrypotter08
harrypotter09
harrypotter10
harrypotter11
harrypotter12
harrypotter13
harrypotter14
harrypotter15
harrypotter16
harrypotter17
harrypotter18
harrypotter19
harrypotter20
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20