Smaller Default Larger

Podle nařízení Ministerstva zdravotnictví České republiky je prezenční výuka podmíněna negativním testem na přítomnost COVID - 19. Testování umožňuje bezpečné prezenční vzdělávání a tolik potřebný kontakt dětí s vrstevníky a pedagogy.

Doposud byli naši žáci testováni antigenními testy, které se prováděly na 1. stupni 1x týdně, na 2. stupni 2x týdně, a to v tělocvičně ZŠ.
Od pondělí 24. 5. naše škola přešla na testování PCR testy neinvazivním odběrem z dutiny ústní, které bude probíhat 1x za 14 dní (vždy v pondělí) v kmenových třídách. Testování zajišťuje firma PETONA z Prahy. Vyškolený personál vystupoval profesionálně, působil na děti velmi dobře. Díky tomu proběhlo první testování PCR testy rychle, žáci spolupracovali a vůbec se nebáli.

                                                                                                                                                                         Mgr. Radka Pavelková

foto 3
foto 3
foto 4
foto 4
foto 5
foto 5
foto 1
foto 1
foto 2
foto 2
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5