Smaller Default Larger

V pátek 22. října uspořádal pro děti prvního stupně spolek Magnet v zastoupení Petra Vaculy zajímavou hodinu tělesné výchovy. Spolek Magnet se svými aktivitami věnuje rozvoji emocí dětí a vnímání radosti z pohybu. Inspiruje naše nejmenší ratolesti k úctě a fair play, vytváří prostor pro spolupráci a přátelství. 

Prvňáčci si vyzkoušeli společné pohybové aktivity s kamarády z druhé třídy. Prostřednictvím Kimovy hry se vzájemně lépe poznali. Naučili se některé jógové prvky a ve dvojicích se střídali v jejich prezentaci. Klidnou část pak nahradily štafetové běhy s kuželem a míčem, různé druhy poskoků kolem kruhu. Děti se nadchly pro hru na pohotovost, kdy se při jógové pozici na určitý povel snažily uchopit co nejdříve míček. Pohybu a radosti si děti užily spoustu a na závěr svou spokojenost daly hlasitě najevo!
                                                                                                                                                                       Mgr. Doris Bažíková

 

 nevsednitelocvik (1).jpg
 nevsednitelocvik (2).jpg
 nevsednitelocvik (3).jpg
 nevsednitelocvik (4).jpg