Smaller Default Larger

Po celý školní rok se bude vždy jednou za měsíc 15 nejšikovnějších angličtinářů z 8. a 9. tříd účastnit online lekcí s rodilým mluvčím ve spolupráci s jazykovou školou Easyspeak. Lekce jsou koncipovány jako vědomostní soutěž mezi týmy dvou škol (my se setkáváme se ZŠ Benátky nad Jizerou) na různá témata, gramatické jevy nebo slovní zásobu.

Náš rodilý mluvčí Richard je Američan, který žil již v několika zemích, naposledy v Thajsku, o kterém nám na prvním setkání zajímavě vyprávěl. Těší nás, že naši žáci nemají problém se anglicky dorozumět a jsou tak jazykově vybaveni do dalšího života. :-)
                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                      Mgr. Alena Borúfková

 

 rodmluv1.jpg
 rodmluv2.jpg