Smaller Default Larger

Adaptační pobyt 6. třídy je na naší škole již zažitým faktem. Jde o úžasnou příležitost poznat se trochu jinak, a to nejenom žáci mezi sebou, ale také spolu se svým učitelem. Děti tráví čas v mimoškolním prostředí, což je velmi užitečné pro rychlejší seznámení se a navázání vzájemných vztahů.

Při řešení nejrůznějších aktivit zaměřených na spolupráci či řešení konfliktních situací se rozvíjí pouta nově vzniklého kolektivu a vytváří se vztahy založené na důvěře a respektu. 

V letošním roce jsme vyrazili na ubytovnu Littner, a to 21. – 22. 9. Prostor lesa přímo lákal k houbaření, což děti při drobných výletech velmi rády využily. I když bylo poněkud chladno, nálada byla výborná. Nejenom pro zahřátí si děti zahrály fotbal, ping-pong či oblíbenou „schovku“.
Věřím, že se všem na adaptačním pobytu líbilo a podařilo se nastavit pravidla zdravě fungujícího kolektivu a dobrých mezilidských vztahů, o které teď spolu budeme moci pečovat. Kéž jim elán a dobrá nálada, které na Littneru ukázali, vydrží až do deváté třídy. A ideálně už napořád. 😊
                                                                                                                                           Mgr. Ivana Smoláková

adaptak01
adaptak02
adaptak03
adaptak08
adaptak09
adaptak10
adaptak12
adaptak15
adaptak18
adaptak19
adaptak20
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11