Smaller Default Larger

Centrum podpory zdraví v Brně přichystalo pro naše nejmenší školáky zdravotně výchovný program pod názvem CIGARETA RETKA. Děti nejdřív reagovaly na dotazy týkající se zdravého životního stylu a měly možnost posoudit, čím si mohou lidé zdraví poškodit. 

Pak se staly pozornými diváky maňáskového představení, v němž se představily nádherné loutky - Srdíčka, Plic, Cigarety Retky a zdravého Zoubku. Snad plyšáci všechny přesvědčili, že kouření nepřináší žádná pozitiva, ba právě naopak. Třeťáci putovali za zdravým jídlem. Skřítek Kvído a víla Amálka provázeli děti celou potravinovou pyramidou. Velmi zajímavé bylo zjištění, kolik cukru se nachází v různých nápojích. V závěru pak už pro nikoho nebyl problém vybrat ty zdravé potraviny.

                                                                                                                                           Mgr. Doris Bažíková

 

prevence01
prevence01
prevence02
prevence02
prevence03
prevence03
prevence04
prevence04
prevence05
prevence05
prevence06
prevence06
prevence07
prevence07
prevence08
prevence08
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8